Hakkımızda

VEROMAR, prestijli mekanlar için lüks mermer, mozaik ve traverten üzerine yenilikçi tasarımlar yaratarak doğal taş ve seramik ürünleri sunan uluslararası bir firmadır. Faaliyetlerine 2002 yılında başlamış olup Balıkesir’de ana üretim fabrikası ve merkez ofis bulunmaktadır.

Bununla birlikte dünyanın birçok noktasındaki showroomlarda ürünlerimiz sergilenmekte ve mimarlık ofislerinde bulunan kataloglarımız sayesinde dünyanın dört bir yanındaki projelere ürün tedariği sağlamaktayız. Ayrıca gün geçtikte dünyanın önemli merkez şehirlerinde ofis ve showroom açma çalışmalarımız devam etmektedir.

Mermer ve her türlü doğal taş üzerine çeşitli inovatif tasarımlar yapılarak oluşan bu lüks segment ürünlerimiz dünyanın her yerindeki mimarların beğenisine sunulmakta ve seçkin mekanlarda yerini almaktadır.

Veromar ana markası içinde Via della Seta, Glamour, Diamond, Boheme, Marmoluna, Pietra Classico ve Self Stick gibi birer markaya dönüşmüş koleksiyonlarımızın yanısıra Aksesuar ürünlerimiz de bulunmaktadır. Ar-Ge çalışmalarımız ve inovasyona verdiğimiz önemle ürün portföyümüze her yıl yeni ürünler eklenmektedir.

Ayrıca her yıl dünyanın en prestijli fuarları olan Cersaie, Masters of Lxry, Unicera, Salone del Mobile, Coverings, The Big5 Dubai fuarlarına katılarak koleksiyonumuzu ve yenilikçi ürünlerimizi mimar ve tasarımcılarla buluşturmaktayız.

Veromar Mermer Showroom

Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ISO 9001 : 2008

Katıldığımız Fuarlar

veromar_fuarlar_1
veromar_fuarlar_2
veromar_fuarlar_3
veromar_fuarlar_4
veromar_fuarlar_5
veromar_fuarlar_6

Adres

  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 4.Cad. No:20, 10100 Balıkesir / Türkiye
  • Tel: +90 266 281 10 20
  • Faks: +90 266 281 10 22
  • info@veromar.it

Sosyal Medya

VEROMAR Mermer